logo Kolibky.cz Kolibky.cz | BIO-kolíbka


BIO-kolíbka

Popis BIO-kolíbka

Tato elegantní, moderní BIO kolíbka-postýlka je vyrobena s přírodních materiálů, včetně látkových dílů, které jsou ušity ze 100% certifikované BIO BAVLNY. Velké plus je, že po vyprání se látka navlékne na konstrukci a nechá se doschnout. Látka se krásně vypne a nemusí se žehlit. Dno kolébky se dá nastavit do dvou poloh sklonu cca 80 a 60mm (myslíme na děti s refluxem), deska je pevná a vhodná na vložení chůvičky dechu. Koš má v čele dírku na prostrčení kabelu chůvičky, která se dá položit na dolní látkový díl kolíbky. Dřevěné díly jsou v základu natřeny bezbarvým, pro miminka zdravotně nezávadným olejem. Kolébka je určena do max.12kg váhy miminka.

Rozměr matrace: KOKOS-PUR pěna 800x450x80mm

Hodnota: 5000,-Kč (4132,- bez DPH)

 

V ceně kolíbky jsou: kokosová matrace, rošt (deska)s nastavitelným sklonem  a doprava.

Designová Kolečka + 500,-

Barevný odstín dřev.konstrukce + 300,- vzorník: starošedá, přírodní bílá, wenge, přírodní (v základu), bahenní dub

Rozměry kolíbky jsou cca: délka 970mm x výška 910mm (s kolečky 990) x šířka 570mm


 

 Biobavlna.

     Nabízí zdravou alternativu, neboť se při jejím pěstování ani výrobě nesmí používat žádné chemikálie, které poškozují životní prostředí ani lidské zdraví. Nahrazují se „chytrými“ ekologicky šetrnými přípravky, často připravovanými přímo z lokálních přírodních surovin, tradičními postupy využívajícími přirozené přírodní procesy (typicky například hnojení přírodními hnojivy,  vysazování rostlinných pastí -  rostlin, které jsou pro škůdce lákavější než samotná biobavlna, jejíž úroda tím zůstane ochráněna nebo lákání jejich přirozených predátorů), či ruční prací (pletí a okopávání místo herbicidů).

Výrobky z biobavlny díky tomu neobsahují zbytková množství různých nebezpečných chemikálií z výrobního procesu, čímž lidskému tělu ulevují od nezanedbatelné zátěže, kterou mu konvenční textil naopak připravuje 24 hodin denně. Pokožka je totiž největší dýchací orgán těla s obrovskou vstřebávající schopností.