logo Kolibky.cz Kolibky.cz | Všeobecné podmínky


Všeobecné podmínky

1) VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

Kupující učiněním závazné objednávky stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky pro dodávku zboží. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné.

2) OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ

Nabízíme vám možnost nákupu přímo z Vašeho domova, kde můžete nakupovat nonstop. Objednávat si můžete jednoduše z telefonu, e-mailu, či písemně na Naší adrese. Při objednávce nám musí kupující sdělit o jakou kolíbku má zájem a z jakých dřevin či doplňků.

3) POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY

Objednávka je přijata do 24 hodin, potvrzení objednávky Vám zašleme e-mailem, o odeslání budete taktéž informováni e-mailem. V případě nejasností Vás budeme samozřejmě kontaktovat.Než ale zařadíme Vaší objednávku do výroby,budeme vyžadovat uhrazení nevratné zálohy na náš účet . Popis platby v posledním odstavci. 

(č. ú. GE Money 209382396/0600).

4) ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY

Každou objednávku můžete do 24 hodin zrušit a to telefonicky, či e-mailem a to bez udání důvodu. Stačí uvést jméno, e-mail a popis objednaného výrobku.

5) BALNÉ A POŠTOVNÉ

Kolíbky jsou baleny rozmontované v krabicích s matrací,roštem,montážním nářadím,návodem k použití a návodem na jednoduchou montáž.

6) DODACÍ LHŮTA

Dodací lhůta je CCA 3. týdny. V případě, prodloužení dodání Vás budeme kontaktovat hned po Vaší objednávce.

7) VÝMĚNA ZBOŽÍ

V případě potřeby Vám nepoužité a nepoškozené zboží vyměníme za jiný typ.Kupující má právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí
zboží. Pokud se tak rozhodne, musí zboží zaslat zpět na vlastní
náklady. V případě poškození výrobku kupujícím či známek opotřebení
budeme vyžadovat finanční odškodnění v rozsahu poškození.Zboží stačí zaslat doporučeným balíkem (ne na dobírku) na naší adresu:Hanus Antonín Bílý Potok 401,PSČ:46362.Výměna(či vrácení zboží) Atypyckou kolébku nejsme schopni vyměnit.

8) ROZPOR S KUPNÍ SMLOUVOU

Kupující má právo na to, aby prodávající věc uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to podle požadavku kupujícího opravou věci nebo její výměnou. Volba je vždy na kupujícím, nemůže být do opravy nucen. Pouze není-li takový postup možný, může kupující požadovat přiměřenou slevu z ceny věci, nebo od smlouvy odstoupit. Pokud se stane,že bude v balení něco chybět okamžitě po Vašem upozornění Vám pošleme na naše náklady chybějící díl. 

9) REKLAMACE A ZÁRUKA

Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození. Případné vady je kupující povinen neprodleně hlásit naší firmě. Za vady vzniklé přepravcem neručíme.
Na veškeré výrobky se vztahuje záruční doba 24 měsíců. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady.Záruka začíná od odeslání kolíbky k zákazníkovi.Záruční list je v podobě faktury.
Záruka se nevztahuje na :

  1. vady vzniklé běžným používáním
  2. nedodržení návodu k použití a následnému poškození výrobku

Postup při reklamaci:

  1. informujte Nás o reklamaci telefonicky, e-mailem, či písemně
  2. zboží zašlete jako doporučený balík (ne na dobírku) na naši adresu
  3. do zásilky uveďte důvod reklamace, vaši adresu


Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku, tedy převzetí zboží naší firmou. V případě delších reklamací Vás budeme neprodleně informovat.

10) PLATBA-CENY

Ceny kolíbek jsou dané dle našeho maloobchodního ceníku.Ceny kolíbek jsou různé,dle typu viz.každá kolíbka.V základní ceně je zahrnuta smrková, jednobarevná kolíbka, která je rozmontovaná balena v krabici společně s matrací, roštem, montážním návodem+nářadím a návodem k použití. Pokud zákazník, či obchod bude vyžadovat vyrobit více kusů, jsme schopni mu na přání zaslat velkoobchodní ceník upravený dle požadovaného odběru. Atypické (kolíbky,nátěry,doplňky,nebo dřeviny) Vám spočítáme na míru.

Postup platby

      Platba kolíbky je na dobírku zásilkové službě.

Postup platby ATYPY

      Se souhlasem s výrobou atypycké kolíbky vyžadujeme 100% proplacení celé ceny na Náš účet.

      
      

Jsme plátci DPH. Neváhejte nás kontaktovat o výběru Vaší kolíbky info@kolibky.cz S ochotou zodpovíme všechny Vaše dotazy.